*************************************************************

IFİND UYGULAMASI SANDVİK COROMANT'IN TÜM ÇÖZÜMLERİNİ İÇERİYOR

Üretim desteğine ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

 

Yeni Ifind uygulaması Sandvik Coromant'ın tüm ürünlerini, hizmetlerini ve bilgilerini içeriyor.

video link: https://www.youtube.com/watch?v=wiZTDYPJ4sA

Talaşlı imalat sanayisine kesici takımlar, takımlama çözümleri ve iş bilgisi tedarik eden Sandvik Coromant, online olarak sunduğu hizmetleri şirketin yeni Ifind uygulamasında birleştirerek müşterilere, mühendislere ve tezgah operatörlerine imalat prosesleri hakkında sağlanabilecek en iyi desteği sunacak kullanıcı dostu bir seçenek veriyor.

Kolay erişilebilen çözümler günlük üretim işlemleri için büyük yardım sağlayabilir ve yeni Ifind uygulamasıyla Sandvik Coromant, her gün kullanılabilecek pratik bir yardım programı üzerinden ürünler, hizmetler ve bilgiler konusunda kapsamlı bilgiler sunuyor.

Sandvik Coromant'ta Dijital Program Yöneticisi Shabir Chagan şöyle diyor: “Ücretsiz Ifind uygulaması, Sandvik Coromant web sitesinin tüm içeriğiyle birlikte takım önerme uygulamasına, 30'un üzerinde yayın ve kataloğa ve 10 uygulamaya erişim olanağı sunuyor". “Mobil mağaza fonksiyonu ve Sandvik Coromant ile anında bağlantı kurma seçenekleri sayesinde kullanıcılar, seçimden kaynak sağlamaya kadar tüm takımlama sürecini sadece tek bir uygulamayı kullanarak yürütebilir.”

Ifind uygulaması üzerinden sunulan içerik ve işlemler arasında takım bilgileri, öneriler, bulunabilirlik bilgileri ve fiyatlar bulunuyor. Ayrıca, kullanıcılara sipariş takibi ve değişiklik işlemleri gibi önemli satın alma bilgileri de sunulacak. Mühendisler için CAD verileri ve 3D modeller sunulacak; ayrıca kesme değerleri, uygulama bilgileri, seminerler ve takım ve parça değişim bilgileri bulunacak.

Sandvik Coromant Ifind uygulaması iTunes App Store veya Google Play Store üzerinden indirilebilir.

Sandvik Coromant

Sandvik global endüstri mühendisliği grubunun bir parçası olan Sandvik Coromant endüstri standartlarını ve talaşlı imalat sanayisinin şimdi ve gelecekte ihtiyaç duyduğu yenilikleri yönlendiren üretim araçları, işleme çözümleri ve bilgi alanlarında liderdir. Eğitim desteği, kapsamlı Ar&Ge yatırımı ve güçlü müşteri ortaklıkları üretimin geleceğini değiştiren, önderlik eden ve yönlendiren işleme teknolojilerinin geliştirilmesini sağlar. Sandvik Coromant dünya genelinde 3100 adedin üzerinde patente sahiptir ve 8.500 üzerinde personel ile 150 ülkede faaliyet göstermektedir.
Daha fazla bilgi için www.sandvik.coromant.com adresini ziyaret edin veya sosyal medyadaki sohbetlere katılın.

***********************************************************************************************************************************

  

 

KISA...KISA...KISA...

*WORLD MEDIA GROUP olarak; 31 Ağustos   -  04  Eylül   2021'de  İstanbul MAKTEK Fuarındayız. Bu fuara özel çıkardığımız sayılarımızda yerinizi ayırtabilirsiniz.   

*WORLD MEDIA GROUP  olarak; bu yıl  dördüncüsünü  organize ettiğimiz  "WORLD MEDIA GROUP Endüstri 4.0 Zirvemiz" Aralık 2021'de... 

 * WORLD MEDIA  GROUP olarak; 25 - 29  Nisan   2022'de  Almanya Hannover 'de gerçekleştirilecek;  Hannover Messe  2022'deyiz.  Bu fuar da da Avrupa dağıtımını da yaptığımız; İngilizce Machine & Automation Magazine yayınımızın geniş çaplı sirkülasyonunu gerçekleştireceğiz. Yerli Üreticilerimiz  bu yayın sizin için. 

*WORLD MEDIA GROUP olarak;  10 - 12  Mayıs  2022'de   
 Almanya Berlin'de  gerçekleştirilecek;  CWIEME Berlin 2022'deyiz. Bu fuara özel çıkardığımız; İngilizce - Türkçe basılan Elektrik Pano Dergimizde yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz. 

                                

 

İnsansız üretimde bir sonraki adım

 

~ Çelik tornalamada uygulama güvenliği ve daha az atık sağlayan öngörülebilir takım aşınması ~

Çin'in Beihang Üniversitesi tarafından yapılan ve Uluslararası Üretim Araştırmaları Dergisi'nde yayınlanan bir araştırmaya göre öngörülebilir bakım ile ürünlerin kalitesi arasında doğrudan bir ilişki bulunur. Ancak üreticiler, üretim bölümünde azalan çalışan sayısı veya insansız üretim ile bu öngörülebilirliği ve mükemmelliği, çelik tornalama operasyonlarında nasıl bir araya getirebilir? Burada talaşlı imalat takımları sektöründe dünya lideri Sandvik Coromant'ın Ürün Müdürü Rolf Olofsson, parça kalitesi için doğru takımlamanın ve arıza güvenlik proseslerinin neden gerekli olduğunu açıklıyor.

 

Haberin Devamı

 

  

İletişim

WORLD MEDIA GROUP - KESİCİ TAKIMLAR TUTUCULAR DERGİSİ Akşemsettin Mah. Güneş Sok No : 48 / 1
Eyüp / İstanbul
Ofis-Tel:0 850 532 94 68 Tel-Fax: 0 212 427 00 15
Yazı işleri - İlker Kaplan:
0 505 400 94 34
Reklam- Zafer Altın:
0 546 675 59 49
Muhasebe-Düzgün Öncü:
0 542 292 83 85
İdari-Hatice Karabay:
0 505 400 94 33
makineotomasyondergisi@gmail.com